Przeglądanie i katalogowanie plików RAW za darmo – Perfect Browse 9

Przeglądarka Perfect Browse 9 do ściągnięcia zupełnie za darmo.

Trudno powiedzieć przez jaki czas, ale aktualnie można całkowicie za darmo i legalnie stać się posiadaczem przeglądarki do plików graficznych.  Perfect Browse 9 to według mnie trochę bardziej okrojony Adobe Bridge. W bardzo prosty i szybki sposób możemy zapanować nad naszą kolekcją zdjęć. Przeglądarka przyda się zaawansowanym jak i początkującym adeptom fotografii.


Przeglądarka umożliwia katalogowanie plików w dowolnie obranym przez nas systemie. Możemy oznaczać grupować zdjęcia nadając im kolory, gwiazdki, polubienia. W dość prosty sposób zapanujemy także nad metadanymi. Po wybraniu zdjęć szybko przenosimy je do jakiegoś programu graficznego na dalszą obróbkę.


Pliki ściągamy TUTAJ. Wystarczy podać adres email i zostaniemy przekierowani na witrynę zawierającą Perfect Browse 9 w wersji dla komputerów z systemami Windows i Mac, oraz kluczem odblokowującym. Jak wcześniej napisałem trudno powiedzieć jak długo ważna będzie oferta dlatego warto się pośpieszyć. Dotyczy to głównie tych co nie posiadają żadnego programu katalogującego zdjęcia.