Integracja Adobe Lightroom z Adobe Portfolio

Integracja Adobe Lightroom z Adobe Portfolio

W nowej aktualizacji Adobe Photoshop wprowadzono integrację z Adobe Portfolio. Pozwala to na łatwe zaimportowanie swojej kolekcji i publikować najlepsze zdjęcia na swojej stronie internetowej za pomocą kilku kliknięć.

Przechodząc do zarządzania zawartością w portfolio Adobe, sekcja została podzielona na dwie karty: strony internetowe i integracje. Strony internetowe przedstawiają wszystkie Galerie i Strony utworzone obecnie w Twoim Portfolio. Integracje pozwalają łączyć się z kolekcjami Adobe Lightroom i ustawić galerię, w której pojawią się przyszłe projekty Behance.

Nowa integracja Portfolio pozwala wybrać dowolne z utworzonych przez siebie kolekcji Lightroom i importować je do Strony w portfolio Adobe. Cała kolekcja zostanie przekształcona w Sesję Zdjęciową w nowej stronie. Możesz zmienić nową siatkę zdjęć, aby zmienić kolejność lub usunąć zdjęcie. Podobnie jak w przypadku każdej strony, możesz dodać dodatkowy tekst, obrazy, filmy wideo lub osadzać treść.

Jeśli masz konto Behance powiązane z identyfikatorem Adobe ID, zobaczysz nową opcję, aby ustawić domyślną Galerię importu. Idąc dalej, za każdym razem, gdy tworzysz nowy projekt na Behance, portfel automatycznie importuje go jako stronę w galerii, którą wybrałeś.

Aby śledzić wszystkie strony i ich źródła, dodano również plakietki produktów do sekcji Zarządzaj treścią. Za każdym razem, gdy importujemy z Adobe Lightroom lub Behance, zobaczymy odpowiednią odznakę poniżej tytułu strony. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy ponownie importować treść, którą możemy zaktualizować w programie Behance lub Adobe Lightroom: wystarczy kliknąć ikonę koła zębatego obok tytułu strony i wybrać akcję, którą chcemy wykonać.