Nowy Adobe Photoshop i Premiere Elements 2018

Adobe przedstawiło nowe wersje dwóch swoich produktów przeznaczonych dla mniej zaawansowanych użytkowników. Adobe Photoshop Elements 2018, który jest uproszczoną wersją Photoshopa CC, oraz Adobe Premiere Elements 2018 oprogramowanie do obróbki filmów.

Nowy Adobe Photoshop i Premiere Elements 2018

Adobe Elements Organizer 2018

Automatyczna kategoryzacja – nie musisz już przez długi czas przeglądać dużej partii zdjęć, aby wybrać najlepsze. Organizator elementów teraz automatycznie zarządza zdjęciami w oparciu o jakość, twarze, tematy i nie tylko.

Totally reimagined slideshows – pokazy slajdów to popularny i zabawny sposób na prezentację i dzielenie się wspomnieniami, a teraz możesz obracać zdjęcia i klipy wideo w stylowe i dynamiczne pokazy slajdów jednym kliknięciem. I oczywiście możesz dodać swój osobisty wygląd wybierając inny motyw i muzykę lub dodając podpisy.

Nowe możliwości edycji

Edycje z przewodnikiem pozwalają przekształcić pozornie złożone zadania w łatwe do wykonania. Instrukcje krok po kroku prowadzą Cię do fantastycznych wyników. Elementy programu Photoshop Elements i Premiere Elements oferują obecnie 67 dostosowań z przewodnikiem, w tym osiem nowości w tym wydaniu.

Swap Backgrounds  – w szybki sposób zmienia tło, wybierając temat zdjęcia i umieszczając go na tle bardziej interesującym.

Create Double Exposures – Nowa opcja edycji z przewodnikiem, która przynosi jedno zdjęcie do innego w celu stworzenia surrealistycznego efektu.

Add Artistic Overlay Effects – dodawanie do zdjęcia nakładki kształtu jednym kliknięciem, które czyni go dziełem sztuki. Taką edycje zdjęcia możemy także przeprowadzić z  przewodnikiem.

Make Amazing Watercolors –  za pomocą tej opcji możemy zmienić dowolne zdjęcie w piękną teksturowaną akwarelę – a nawet dodać do niej tekst.

Create fun bounce-back effects – przewodnik krok po kroku pomaga w odtworzeniu segmentu filmu w przód lub wstecz. Eksportuj efekt odbicia jako animowany GIF lub krótki klip wideo, który można szybko udostępnić w kanałach społecznościowych.

Freeze frames with motion titles  – kolejną nowością edycji z przewodnikiem, która pomaga tworzyć zamrożoną klatkę filmu i dodać przyciągający uwagę tytuł.

Fix Action Cam Footage – opcja ta eliminuje efekt krzywizny obiektywu szerokokontnego, poprawia kolor i usuwa zniekształcenia soczewek.

Create animated social posts – pozwala stworzyć krótką historię wizualną, aby udostępnić serwis społecznościowy dodając motyw lub statyczny tekst.

Adobe Photoshop Elements 2018

Automatic Selection –  Dzięki nowym funkcjom Auto Selection, precyzyjne wybieranie elementu zdjęć nigdy nie było łatwiejsze – wystarczy kliknąć, przeciągnąć i zrobione.

Open closed eyes like magic – Robisz kilka zdjęć grupowych i w każdym z nich ktoś ma oczy zamknięte. Mamy na to jakieś rozwiązanie. Photoshop Elements może automatycznie kopiować otwarte oczy z jednego zdjęcia i łączyć je w inne, aby stworzyć idealny strzał.

Adobe Premiere Elements 2018

Candid Moments – teraz możesz łatwo wydzielać wspaniałe zdjęcia z surowego materiału wideo i nie martwić się o to, że nie zdążyłeś zrobić jakiegoś ujęcia.

Smart Trim – automatyczne wycinanie złych scen i utrzymywanie dobrych na podstawie stylu filmu. Inteligentny Trim wyszukuje i łączy najlepsze sceny w oparciu o styl Twojego filmu wideo.

To tylko niektóre z nowych i ulepszonych funkcji w Photoshop Elements 2018 i Premiere Elements 2018. Pełna lista nowych i ulepszonych stron znajduje się na stronach Photoshop Elements 2018 i Premiere Elements 2018 . Zapoznaj się także z instrukcjami dotyczącymi Photoshop Elements i Premiere Elements oraz śledź nas na Facebooku.