Adobe Lightroom CC i Lightroom Classic

Nowy Adobe Lightroom CC i Lightroom Classic

Nowy Adobe Lightroom CC i Lightroom Classic już dostępny. Od dziś możemy cieszyć się nowymi wersjami tego popularnego programu.

Adobe przedstawiło dwie wersje swojego produktu. Lightroom CC wykorzystujący wszystkie możliwości pracy w chmurze, oraz Lightroom Classic nazwany stacjonarnym. Minusem dla niektórych będzie to, że żadna wersja nie jest pudełkowa. Ostatnią taką wersją jest Lightroom 6,która będzie miała aktualizację do wersji Lightroom 6.13 26 października i będzie wspierać nowe aparaty, w tym Nikona D850. Na tym zakończy się pudełkowa historia tego oprogramowania.

Obie wersje programu posiadają całkowicie nowy silnik. Według producenta znacznie zwiększa wydajność i przyspiesza pracę. Wersja CC posiada całkiem nowy interfejs, który jest całkiem przejrzysty i logiczny. Wersja Classic posiada stary interfejs znany z wersji 6.
Lightroom CC został całkowicie przystosowany do synchronizacji naszych prac w chmurze oraz zintegrowania ich z urządzeniami mobilnymi OSX i Android. Zdjęcia będziemy mogli obrabiać wszędzie online wchodząc na witrynę lightroom.adobe.com. Do poprawnego działania i synchronizacji w czasie rzeczywistym Adobe daje za darmo 🙂  1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze.
Lightroom dostępny jest w trzech planach zakupowych:
Plan Lightroom CC
Obejmuje zupełnie nowy program Lightroom CC oraz 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze.
12,29 €/mies z VAT.
Plan fotograficzny
Obejmuje zupełnie nową aplikację Lightroom CC, 20 GB przestrzeni dyskowej w chmurze oraz programy Lightroom Classic CC i Photoshop CC.
12,29 €/mies z VAT.
Plan fotograficzny obejmujący
1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze
Obejmuje zupełnie nową aplikację Lightroom CC, 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze oraz programy Lightroom Classic CC i Photoshop CC.
24,59 €/mies z VAT.